Responsibilities:

Feladataid:

  • a céges folyamataink felmérése, elemzése és optimalizálása
  • a folyamatoptimalizálási stratégia kidolgozása és megvalósítása
  • a szabványoknak (ISO) és egyéb jogszabályi követelményeknek való megfelelőség biztosítása
  • szervezeti struktúra, szervezeti működés megismerése és megértése, beleértve minden szervezeti egység folyamatát
  • a szervezeti egységek szakmai támogatása
  • a vállalat folyamataihoz kapcsolódó szoftverek működésének megismerése és alkalmazása
  • a meghatározott munkafolyamatok rendeltetésszerű működésének lépésről-lépésre történő ellenőrzése
  • az elfogadott fejlesztési javaslatok implementálása (a meglévő folyamatok módosításával)
  • a megváltozott folyamat dokumentálását (folyamatszabályzatok elkészítése, módosítása és aktualizálása)
  • több szakterületet érintő, eltérő komplexitású projektek támogatása
  • üzleti folyamatok és igények mentén a problémák, függőségek, lehetőségek felmérése, elemzése az érintett területek bevonásával, megoldási lehetőségek összegyűjtése
  • dokumentációk, illetve folyamattérkép elkészítése

Requirements

Az ideális jelöltünk:

  • rendelkezik min. 5 éves releváns szakmai tapasztalattal
  • előny, ha jártas a munkaerő kölcsönzés világában
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • innovatív szemléletmódú
  • jó elemző, problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • rendszerszemlélet, folyamatalapú gondolkodás jellemzi
  • ismeri a folyamatmodellező eszközöket
  • legalább társalgási szinten kommunikál angolul

Other information

Amit kínálunk:

  • laptop, mobiltelefon
  • teljesítményhez kötött bónuszrendszer
  • hibrid munkavégzés
  • gyümölcs- és masszázsnap
  • vadonatúj, modern irodai környezet Újpesten
  • a születésnapod hetén +1 szabadnap
  • választható cafeteria rendszer
  • tréningek, képzések, mert hiszünk benne, hogy mindig lehetünk jobbak
  • értékeljük véleményedet és javaslataidat, az innováció a vállalati kultúránk része

Munkavégzés helye: Budapest

Bízunk benne, hogy hamarosan megtalálunk és a Work Force kulcsfontosságú tagja leszel te is!