Responsibilities:

Mivel fogsz foglalkozni?

A hozzád rendelt projektek vezetésében és közben a partnerek igényeinek kiszolgálásában számítunk Rád és szakmai tapasztalatodra.

Feladataid:

  • A hozzád tartozó projektek célszámainak teljesítésére való törekvés a toborzókkal és a koordinátorokkal együttműködve.
  • A munkaköröd egyik sarkalatos pontja a fluktuáció csökkentése és a partnerekkel való szoros kapcsolat ápolása, megtartása.
  • Az új partnerek igényeinek teljesítése a toborzó csapattal.
  • Toborzásban való részvétel, megfelelő létszámú munkaerő biztosítása a partner felé.
  • A toborzás-kiválasztási feladatokat ellátó recruiterek munkájának segítése és támogatása.
  • Mint minden pozícióhoz, ehhez is tartoznak adminisztratív teendők. Bérszámfejtés előkészítése, riportálási feladatok a vezetők felé, statisztikák készítése, jelenléti ívek kezelése, cafeteria nyilatkoztatás, munkaügyi adminisztráció (ki-be léptetések).
  • A társosztályokkal való tiszta kommunikáció, ez segíti majd a Te munkádat is.

Requirements

Akit keresünk:

  • rendelkezik hasonló szolgáltatói karakterű munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalattal, szüksége lesz rá, hogy könnyen fel tudja venni a fonalat
  • vállalkozó szellemű és vonzzák az új kihívások
  • toborzás, kiválasztási feladatok hallatán csillog a szeme
  • a sales attitüd ott motoszkál benne
  • élvezi és vágyik is rá, hogy ne csak az irodai közegben kelljen érvényesülnie
  • magabiztos és határozott jellem, aki tudja mit szeretne elérni
  • ért a különböző személyiségtípusok nyelvét és meg is találja velük a közös hangot
  • szeret emberekkel együtt gondolkozni
  • legalább középfokú végzettsége van
  • az angol nyelv megértése nem okoz neki gondot, legalább alapfokú angol nyelvtudással rendelkezik
  • B kategóriás jogosítvánnyal és saját autóval rendelkezik
  • otthonosan mozog a számítógépes programok világában (Word, Excel, Power Point)

Előny, ha:

  • rendelkezik felsőfokú végzettséggel (HR/gazdasági)

Other information

Amit kínálunk:

  • szakmailag egy tapasztalt vezető mellett dolgozhatsz
  • laptop, mobiltelefon
  • teljesítményhez kötött bónuszrendszer
  • hibrid munkavégzés
  • a születésnapod hetén +1 szabadnap
  • választható cafeteria rendszer
  • tréningek, képzések, mert hiszünk benne, hogy mindig lehetünk jobbak
  • értékeljük véleményedet és javaslataidat, az innováció a vállalati kultúránk része

Munkavégzés helye: Miskolc

Bízunk benne, hogy hamarosan megtalálunk és csapatunk lelkes tagja leszel!