Responsibilities:

Mivel fogsz foglalkozni?

Az iskolaszövetkezet üzleti tervének megvalósításában és a fenntartható növekedés biztosításában számítunk a szakmai tudásodra.

Feladataid:

  • üzleti terv előkészítése, jóváhagyás után pedig megvalósítása
  • az üzletági szervezet (8-10 fő) fejlesztése, felügyelete
  • szolgáltatásértékesítés, key account management
  • integrált működés megvalósítása a Work Force fizikai üzletág szervezetével
  • digitalizációs program folytatása
  • B2B és B2C marketing felügyelete, szakmai inputok biztosítása a marketing csapatnak
  • az iskolaszövetkezet képviselete sajtóban, rendezvényeken

Requirements

Akit keresünk:

  •  5+ év releváns tapasztalattal rendelkezzen (iskolaszövetkezet)
  • buzogjon benne a vállalkozó szellem, hogy sikerre vigye a felelősségi körébe tartozó csapatot
  • szeresse az újító ötleteket, gondolatokat és legyen bátor is megvalósítani őket
  • legyen tapasztalata csapat irányításában és motiválásában
  • kiváló kommunikációs képességekkel rendelkező igazi probléma megoldó
  • legalább középfokú angol nyelvtudását tudja alkalmazni a munkavégzés során
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezik
  • otthonosan mozog a számítógépes programok világában (Word, Excel, Power Point)
  • magabiztos, határozott jellem, aki tudja mit akar
  • ért a különböző személyiségtípusok nyelvén és rájuk is tud kapcsolódni

Előny:

  • felsőfokú végzettség, preferáltan gazdasági területen

Other information

Amit kínálunk:

  • laptop, mobiltelefon és céges autó
  • teljesítményhez kötött bónuszrendszer
  • hibrid munkavégzés
  • fiatalos és modern irodai környezet
  • a születésnapod hetén +1 szabadnap
  • választható cafeteria rendszer
  • tréningek, képzések, mert hiszünk benne, hogy mindig lehetünk jobbak
  • értékeljük véleményedet és javaslataidat, mert az innováció a vállalati kultúránk szerves része

Munkavégzés helye: Budapest

Bízunk benne, hogy hamarosan megtalálunk és a már meglévő csapatunk kulcsfontosságú tagja leszel!