Responsibilities:

Mivel fogsz foglalkozni?

A csapat új tagjaként főként az adminisztratív teendők ellátásában és a harmadik országbeli munkavállalók ügyintézésében számítunk Rád.

Feladataid:

  • a külföldi munkavállalók hivatalos ügyintézése (vízum,adószám, TAJ szám, kártya igénylés, stb.)
  • Enter Hungary felület kezelése
  • kapcsolattartás a hivatalokkal (OIF , NEAK, NAV, kormányhivatal) és az ehhez szükséges rendszerek és nyilvántartások naprakész adminisztrációja
  • kapcsolattartás a külső partnerekkel, szolgáltatókkal
  • a munkaügyi folyamatok támogatása
  • a munkaköréhez tartozó statisztikák elkészítése

Requirements

Akit keresünk:

  • hasonló (hivatali ügyintézések) területén szerzett már tapasztalatot
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Enter Hungary felületét ismeri és használta is már
  • magabiztosan kommunikál angol nyelven
  • otthonosan mozog a számítógépes programok világában (Word, Excel, Outlook)
  • határozott és magabiztos személyiség
  • ügyfélorientált gondolkodású
  • precíz és pontos
  • nem ijed meg a határidőktől

Other information

Amit kínálunk:

  • laptop, mobiltelefon
  • hibrid munkavégzés
  • a születésnapod hetén +1 szabadnap
  • választható cafeteria rendszer
  • tréningek, képzések, mert hiszünk benne, hogy mindig lehetünk jobbak
  • értékeljük véleményedet és javaslataidat, az innováció a vállalati kultúránk része

Munkavégzés helye: Budapest

Bízunk benne, hogy hamarosan megtalálunk és csapatunk lelkes tagja leszel!