Responsibilities:

Mivel fogsz foglalkozni?

A hozzád tartozó kiemelt partner igényeinek maximális kiszolgálásáért leszel felelős.

Feladataid:

  • a patnerigények teljesítésének a biztosítása: munkaerő kölcsönzési, közvetítési és diák projektek megvalósítása
  • a hozzád tartozó csapat teljeskörű irányítása, koordinálása, képzése-, fejlesztése, motiválása
  • a projektek eredményeinek megtartása, növelése és ennek eléréséhez illeszkedő toborzási stratégia tervezése és megvalósítása
  • a hozzád tartozó kiemelt partnerrel napi szintű kapcsolattartás, kapcsolatápolás
  • a csapatod ösztönzése a célszámok elérésére, javaslattétel a feladatok, folyamatok hatékonyabb működtetésére

Requirements

Akit keresünk:

  • legyen 2+ év vezetői tapasztalata HR szolgáltatások területen (fizikai kölcsönzés, közvetítés, ukrán toborzás)
  • legyen jó értékesítő, buzogjon benne a vállalkozó szellem, hogy sikerre vigye a felelősségi körébe tartozó kirendeltséget
  • szeresse az újító ötleteket, gondolatokat és legyen bátor is megvalósítani őket
  • legyen tapasztalata csapat irányításában és motiválásában
  • kiváló kommunikációs képességekkel rendelkező igazi probléma megoldó
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezzen
  • kommunikáljon magabiztosan angolul és ukránul, hiszen fontos lesz a Partnerrel való kapcsolattartásban
  • mozogjon otthonosan a számítógépes programok világában (Word, Excel, Power Point)
  • élvezze a megbeszéléseket és üljön le szívesen a partnereinkkel egy jó kávéra
  • magabiztos, határozott jellem, aki tudja mit akar
  • értsen a különböző személyiségtípusok nyelvén és tudjon is rájuk kapcsolódni
  • szeressen csapatban dolgozni

Előny jelent, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik (preferáltan HR/gazdasági)
  • pénzügyi területen, bérszámfejtésben szerzett már tapasztalatot

Other information

Amit kínálunk:

  • laptop, mobiltelefon és céges autó
  • teljesítményhez kötött bónuszrendszer
  • hibrid munkavégzés
  • a születésnapod hetén +1 szabadnap
  • választható cafeteria rendszer
  • tréningek, képzések, mert hiszünk benne, hogy mindig lehetünk jobbak
  • értékeljük véleményedet és javaslataidat, az innováció a vállalati kultúránk része

Munkavégzés helye:Budapest és Göd

Bízunk benne, hogy hamarosan megtalálunk és a már meglévő csapatunk Kulcsfontosságú tagja leszel!