Responsibilities:

Mivel fogsz foglalkozni?

Az üzletág toborzási munkájának fejlesztésében, hatékonyabbá tételében, új toborzási és kiválasztási megoldások kikísérletezésében és implementálásában számítunk Rád és szakmai tapasztalatodra.

Feladataid:

  • A regionális kirendeltségeink toborzási stratégiájának támogatása, egységes koncepció, folyamatok alapján.
  • Kirendeltségezetők munkájának támogatása, szoros együttműködés a stratégia felépítésében.
  • A toborzó csapat fejlesztése, toborzási módszertanokkal kapcsolatban tudásátadás.
  • A marketing csapattal szoros együttműködésben az egyes toborzási csatornák hatékonyságának vizsgálata és növelése.
  • A szakmai tapasztalataid alapján újítások eszközölése toborzás fókusszal.
  • Toborzási tölcsérek elemzése.
  • Toborzási célok, KPI-ok fejlesztése.
  • Egyéb toborzáshoz kapcsolódó fejlesztések, üzemeltetések koordinálása.

Requirements

Akit keresünk:

  • 2+ év hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezik (fizikai munkaerő-kölcsönzés, RPO, tömegtoborzás vállalati oldalon)
  • legyen nagyon jó toborzó, buzogjon benne a vállalkozó szellem, hogy sikerre vigye a felelősségi körébe tartozó feladatokat
  • szeresse az újító ötleteket, gondolatokat és legyen bátor is megvalósítani őket
  • legyen jó projekt menedzser, értse az üzleti célokat, a cég működését
  • érdeklődjön a social media, marketing világa felé
  • tudjon kommunkálni az üzleti területtel és a marketinges szakemberekkel is egyaránt
  • kiváló kommunikációs képességekkel rendelkező igazi probléma megoldó
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezzen
  • mozogjon otthonosan a számítógépes programok világában (Word, Excel, Power Point)
  • szeressen csapatban dolgozni
  • előny a felsőfokú végzettség

Other information

Amit kínálunk:

  • laptop, mobiltelefon és céges autó
  • teljesítményhez kötött bónuszrendszer
  • hibrid munkavégzés
  • fiatalos és modern irodai környezet
  • a születésnapod hetén +1 szabadnap
  • választható cafeteria rendszer
  • tréningek, képzések, mert hiszünk benne, hogy mindig lehetünk jobbak
  • értékeljük véleményedet és javaslataidat, mert az innováció a vállalati kultúránk szerves része

Munkavégzés helye: Országos, de főként Budapest

Bízunk benne, hogy hamarosan megtalálunk és a csapatunk kulcsfontosságú tagja leszel!