Responsibilities:

Mivel fogsz foglalkozni?

TB kifizetőhely működtetésében és az alkalmazottak bérének számfejtésében számítunk a segítségedre.

Feladataid:

  • munkabérek és társadalombiztosítási ellátások pontos és hibátlan számfejtése határidőre
  • utalási csomagok elkészítése, ellenőrzése, továbbítása, különböző kimutatások határidőre történő elkészítése
  • a havi és hóközi számfejtések hibátlan elvégzése
  • folyamatos együttműködés, panaszmentes kapcsolattartás a projektvezetőkkel, ügyfelekkel, irodákkal és kollégákkal
  • munkaügyi adatok, dokumentumok, anyagok tartalmilag hibátlan, hiánytalan, határidőre történő felrögzítése
  • munkáltatói igazolások elkészítése, a hatóságok részére utólagos adatszolgáltatás elkészítése, letiltások kezelése
  • bér és munkaügyi reklamációk kezelése és javítása a munkaügyi folyamatszabályozásnak megfelelően
  • TB szolgáltatások elszámolása, az ehhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése
  • a munkavállalókat terhelő levonások előjegyzése és levonása
  • ki és belépők okmányainak határidőre történő elkészítése
  • a bérszámfejtés előkészítése
  • TB kifizetőhely működtetése
  • munkaügyi vezető adminisztratív munkájának segítése

Requirements

Veled szeretnénk együtt dolgozni, ha

  • legalább középfokú és TB ügyintézői végzettséggel rendelkezel
  • hasonló munkakörből hozod a 3-4 éves tapasztalatodat
  • nyitott vagy az új dolgok tanulására
  • ha otthonosan mozogsz a számítógépes programok világában (Word, Excel, stb.)
  • precíz vagy és szívesen végzel adminisztratív feladatokat
  • ha szeretsz emberekkel együtt dolgozni
  • szívesen támogatod a munkavállalók gördülékeny ügyintézését

Other information

Mit kínálunk?

  • a születésnapod hetén +1 szabadnap,
  • fiatalos és modern irodai környezet, áprilistól új irodaházban Újpesten,
  • céges laptop és mobiltelefon használat,
  • választható cafeteria rendszer,
  • értékeljük véleményedet és javaslataidat, az innováció nálunk kulcsfontosságú.

Munkavégzés helye: Budapest

Bízunk benne, hogy hamarosan megtalálunk és csatlakozol hozzánk!