Mezőkövesden található autóalkatrészt gyártó partnerünk keres Projektmenedzsert, aki a már 100 éve élvonalbeli cég megnevezett osztályát támogatja, fejleszti.

Főbb feladatok:

• Új termékek bevezetésének koordinálása
Új technológiák bevezetése költség, idő, és minőségügyi szempontok figyelembevételével
• Üzemi mutatók monitorozása
• Projektek kapcsán felmerülő műszaki problémák megoldása
• Együttműködés az érintett osztályokkal, beszállítókkal bel- és külföldön egyaránt
Vevői auditok előkészítése, levezetése
• Gyártási dokumentumok készítése, változások menedzselése
• Projekt mérföldkövek riportálása, időterv megvalósulásának felügyelete

Amit kínálunk:

• Kiemelkedő kereseti lehetőség, széles körű juttatásokkal
• Nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel,
• Izgalmas kihívások és változatos feladatok
• Szakmai és személyes fejlődés lehetőségének biztosítása
• Biztos munkahely elkötelezett munkatársaknak

Munkakör betöltésének feltételei:

• Felsőfokú műszaki végzettség
• Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
• Határidő érzékenység
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Microsoft Office ismeret
• „B” kategóriás jogosítvány

A meghirdetett pozícióra a "JELENTKEZEM" gomb megnyomásával lehet jelentkezni!
Köszönjük!

Get Work Trend
NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848