Gyöngyösön található alkatrészt gyártó partnerünk már 100 éve élvonalbeli cégnek számít az autóipar piacán.

Pénzügyi csapatukba jelenleg

Kontrolling vezetőt

keresnek.

FŐBB FELADATOK:

- pénzügyi ellenőrzések, elemzések, kimutatások elkészítése és budget kontroll biztosítása;
- havi és éves gazdasági tervezés, előrejelzési és riportálási folyamatok irányítása;
- számvitel támogatás a havi bezárási folyamatban; a készlet ellenőrzése; havi jelentések készítése és havi elemzések elvégzése;
- évi költségvetési ráták megalkotása, majd elemzése; SOX munka utasítások végrehajtása;
- költségelszámolás.

A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES ELVÁRÁSOK:

- egyetemi / főiskolai végzettség;
- angol nyelvtudás;
- tapasztalat az SAP CO / FI és az SAP Business Warehouse területén;
- belső ellenőrzési rendszer, lehetőleg SOX ismerete;
- alapos hozzáértés az Excelhez.

AMIT KÍNÁLUNK:

- kiemelkedő kereseti lehetőség, széles körű juttatásokkal;
- nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel, izgalmas kihívásokkal és változatos feladatokkal;
- szakmai és személyes fejlődés lehetőségének biztosítása;
- biztos munkahely elkötelezett munkatársaknak.

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848