Projekt koordinátor

Partnercégünk világszerte több mint 10.000 alkalmazottat foglalkoztatnak, és milliónyi embernek nyújtanak segítséget termékeik által.

Célkitűzése és hivatása, hogy az egészségügyi ellátást igénylő emberek mindennapi életét könnyebbé tegyék, épp ezért a termékeik gyártása mellett folyamatosan felméréseket, kutatásokat végeznek.  Elengedhetetlenül fontos számukra az, hogy munkatársaik számára családias és tiszta környezetet biztosítsanak.

FŐBB FELADATOK:

- helyi és nemzetközi projektek támogatása; a Projekt Leader munkájának segítése;
- szűrővizsgálatok, validációk előkészítése; adatok elemzése; üzemi tesztelések koordinálása;
- a készletek szintjének és selejtezésének nyomon követése; rendelkezésre álló gépek, szerszámok és egyéb műszaki eszközök teljesítményének ellenőrzése, valamint elemzése;
- adatok összegyűjtése és továbbítása az illetékes projektvezetők felé, a KPI-k, a kockázatok és elemzések jelentésének céljából;
- hozzájárulás az ütemtervek sikeres teljesítéséhez; a társterületekkel történő együttműködés folyamán.

A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES ELVÁRÁSOK:

- felsőfokú végzettség (mérnöki vagy műszaki);
- angol nyelvtudás;
- utazási hajlandóság (évi 10-15 nap);
- MS Office széleskörű ismerete;
- AutoCAD vagy a Solidworks ismerete előny;
- kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség; csapatjátékos attitűd.

AMIT NYÚJTUNK:

- igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet;
- emberközpontú vállalati kultúra, jó munkahelyi légkör;
- szakmai fejlődési lehetőségek, folyamatos továbbképzések;
- széleskörű juttatási rendszer (bónusz és béren kívüli juttatások);
- utazástámogatás.

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848