A Get Work Trend 2003-as alakulása óta működik sikeresen a személyzeti szolgáltatások piacán, mint az ország egyik legdinamikusabban fejlődő munka-közvetítő és kölcsönző cége.

Sikerünk alapja a független szakértő munkatársaink széleskörű szakmai tapasztalata, akik mindenben megpróbálnak maximális segítséget nyújtani.

Csapatunk erősítéséhez és sikerességéhez keresünk
HR GYAKORNOKOT.

A közös célok eléréséhez a következő feladatokban kellene részt venned:

- adminisztrációs feladatok elvégzése;
- toborzási, kiválasztási folyamatok támogatása; bejövő jelentkezők kontaktálása, telefonon vagy e-mailen keresztül;
- jelöltek előszűrése a megadott paraméterek alapján;
- megbeszélések, interjúk szervezése; a tanácsadók időpontjainak egyeztetése;
- a kiválasztási folyamat egyenletes nyomon követése és rögzítése a rendszerben.

A feladatkör betöltéséhez szükséges:

- aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony;
- folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (Bsc vagy Msc);
- megbízható, lojális személyiség – bizalmas adatokkal való munkavégzés;
- kiváló kommunikációs és szervező készség; jó problémamegoldó képesség;
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).

Amit mi nyújtunk Számodra:

- kedvezményes sportolási lehetőségek;
- rugalmas munkaidő;
- fejlődési lehetőség.

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848