Munkavédelmi szakember

Partnercégünk világszerte több mint 10.000 alkalmazottat foglalkoztatnak, és milliónyi embernek nyújtanak segítséget termékeik által.

Célkitűzése és hivatása, hogy az egészségügyi ellátást igénylő emberek mindennapi életét könnyebbé tegyék, épp ezért a termékeik gyártása mellett folyamatosan felméréseket, kutatásokat végeznek.  Elengedhetetlenül fontos számukra az, hogy munkatársaik számára családias és tiszta környezetet biztosítsanak.

FŐBB FELADATOK:

munkabalesetek kivizsgálása, javító intézkedések meghatározása; munkabiztonsági szaktevékenységekben való részvétel (kockázatértékelés, munkavédelmi üzembehelyezés);
munkavédelmi oktatások megtervezése és lebonyolítása; munkavédelmi adatbázis karbantartása; gyári munkavédelmi bejárások megszervezése és kivitelezése;
• a gépek munkabiztonsági szabályozásával kapcsolatos munkavédelmi szaktevékenységek elvégzése; kémiai biztonsággal kapcsolatos feladatok végrehajtása; tűzjelző rendszer üzemben tartása;
szakmai kapcsolattartás a területileg illetékes hatóságokkal; ellenőrzéseken való részvétel; alvállalkozókkal való kapcsolattartás és ellenőrzés; a szerződésnek megfelelő munkaszervezés;
KIR-MEBIR rendszer fenntartása és folyamatos fejlesztése (ISO 14001 – ISO 45001).

A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES ELVÁRÁSOK:

főiskolai vagy egyetemi végzettség (műszaki / munkavédelmi);
munkavédelmi területen szerzett tapasztalat;
• kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
• jó problémamegoldó és szervezői készség;
• utazási hajlandóság.

A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

tűzvédelmi szakképesítés és tapasztalat;
• gyártásban vagy multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.

AMIT NYÚJTUNK:

igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet;
• emberközpontú vállalati kultúra, jó munkahelyi légkör;
• szakmai fejlődési lehetőségek, folyamatos továbbképzések;
széleskörű juttatási rendszer (bónusz és béren kívüli juttatások).

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848