Könyvelő

Partnerünk, Európa és a világ egyik legnagyobb vállalata az utazás, a turizmus és a szolgáltatások területén. Közel 100 országban képviselteti magát, köztük Magyarországon is.
Budai elhelyezkedésű szállodájukba tapasztalattal rendelkező könyvelőt keresnek.

Amennyiben a Te tereped a teljes körű könyvelési feladatok ellátása, mindez egy igényes munkahelyi környezetben, jelentkezz!

FŐBB FELADATOK:

- számlák kontírozása, könyvelése, utalása; vevői folyószámlák analitikai egyeztetése; bevételek és hitelszámlák összevetése;
- hitelkártya forgalmak, valutaforgalmak felvezetése, banki teljesítések kivezetése;
- jövedelmezőségi táblák készítése, egyeztetése a szállodaigazgatókkal, ÁFA kimutatás készítése, egyes adók kiszámítása, nyilvántartásba vétele;
- szállodákkal való kapcsolattartás, külső és belső auditok támogatása, terv adatok elkészítésében való segítség;
- havi elhatárolások kalkulálása, könyvelése; havi zárási ellenőrzések és dokumentációk elkészítése; belső terhelési bizonylatok készítése; bérfeladás ellenőrzése.

AMIRE BIZTOSAN SZÁMÍTHATSZ:

- változatos, szektorspecifikus feladatok és projektmunkák;
- modern, ergonomikus munkakörnyezet;
- dolgozói kedvezménykártya;
- étkezési hozzájárulás;
- bónusz lehetőség.

A FELADATKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES:

- mérlegképes könyvelői végzettség;
- 1-3 év releváns munkatapasztalat;
- precíz, pontos, önálló munkavégzés;
- kitűnő analitikus készség.

ELŐNYT JELENT:

- angol nyelvismeret;
- szállodaiparban szerzett könyvelési tapasztalat;
- Oracle könyvelői program ismerete.

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848