Piacvezető banki partnerünk részére, Budapest számos fiókjába, keresünk Univerzális Banki Tanácsadót. Ezen túlmenően keresünk Fiókigazgatót és Fiókigazgató-helyettest, melyről oldalunkon értesülhetsz. A bank folyamatosan fejlődik, ügyfélkörének növelése és a partneri együttműködések mélyítése miatt keres új kollégákat.

Főbb feladatok:

• felismeri és megérti a lakossági, valamint a kis- és középvállalkozói ügyfeleink igényeit
• megtalálja az ügyfél számára legmegfelelőbb hitel, biztosítás és befektetési lehetőségeket;
• gyorsan és precízen megoldja a felmerülő problémákat, szem előtt tartva az ügyfeleink elégedettségét;
• pontosan intézi a pénztári ki- és befizetéseket, napról-napra biztosítja a fiók pénzforgalmának folyamatos stabilitását;
• a fiók aktív tagjaként együttműködik munkatársaival az egyre jobb eredmény eléréséért és élvezi a közös sikereiket;
• feszes határidők, komoly elvárások mellett képes hosszú távon is megfelelően teljesíteni és ügyfélközpontúan viselkedni egy dinamikus környezetben.

Amit kínálunk:

• cafeteria és bónusz,
• hétfőtől péntekig tartó munkaidő,
• karrierút építés
• folyamatos képzések

Munkakör betöltésének feltételei:

• felsőfokú gazdasági végzettség
• angol középszintű nyelvtudás
• értékesítés-központú gondolkodás
• eredményorientált szemlélet
• MS office, MS Word felhasználó szintű ismerete

A meghirdetett pozícióra a "JELENTKEZEM" gomb megnyomásával lehet jelentkezni!
Köszönjük!
Get Work Trend
NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!
Get Work Trend - Nálunk Te vagy a legfontosabb!
munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848