Az ország piacvezető bankjainak egyikébe keresünk Fiókvezető-helyettest, aki a Rózsadombról csodálhatja a várost munkaidejében. A bank folyamatosan fejlődik nemzetközi szinten is, ügyfélkörének növelése és a partneri együttműködések mélyítése miatt keres új kollégát.

Főbb feladatok

  • az értékesítési tevékenység irányítása, koordinálása
  • a fióki munkatársak szakmai támogatása
  • a bankfiók szabályos működésének ellenőrzése
  • a fiók operatív tevékenységének összefogása, a fiókigazgató helyettesítése
  • a hitelezési tevékenységben résztvevő kollégák szakmai és operatív támogatása
  • akvizíció és proaktív értékesítés, keresztértékesítés
  • külső tárgyalások lebonyolítása értékesítési partnerekkel
  • problémakezelés és reklamációs ügyek kezelése
  • mentori feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • cafeteria és bónusz,
  • hétfőtől péntekig tartó munkaidő,
  • karrierút építés
  • folyamatos képzések

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • angol középszintű nyelvtudás
  • min. 2 év hasonló munkakörben megszerzett szakmai és vezetői tapasztalat
  • lakossági termékek és szolgáltatások értékesítéséhez szükséges ismeretek
  • értékesítés-központú gondolkodás
  • eredményorientált szemlélet
  • döntéshozatali képesség
  • kiváló időgazdálkodás

A meghirdetett pozícióra a "JELENTKEZEM" gomb megnyomásával lehet jelentkezni!
Köszönjük!
Get Work Trend
NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!
Get Work Trend - Nálunk Te vagy a legfontosabb!
munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848