Munkatársat keresünk

IP hálózati szakértő

pozícióba.

Az új munkatárs a Hálózatos szolgáltatások fejlesztési osztály tagjaként elsősorban az IP core hálózatához kapcsolódó fejlesztési feladatokkal foglalkozik majd.

Fő feladatai:

  • IP rendszerfejlesztési- és bővítési feladatok ellátása
  • Komplex projektekben való részvétel, valamint egyszerűbb műszaki projektek koordinálása és lebonyolítása
  • Gyártókkal, beszállítókkal történő kapcsolattartás (műszaki egyeztetések)
  • Szerződések, dokumentációk műszaki tartalmának véleményezése ill. kidolgozása
  • Üzemeltetés támogatás (Level 3)

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (IT és / vagy távközlési végzettség)
  • legalább 3 év szakirányú tapasztalat
  • IP hálózati ismeretek és gyakorlati alkalmazásuk
  • LAN, WAN, IPT technológiák magas szintű ismerete
  • IP MPLS architektura ismerete
  • Routing protokollok ismerete
  • Router és switch konfigurációs tapasztalatok
  • önálló, eredményorientált munkavégzés
  • világos, tiszta kommunikáció, képes csapatban dolgozni
  • aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Microsoft Windows 10, Microsoft Office és Microsoft Visio felhasználói szintű ismerete
  • Linux adminisztrátori készségek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Hálózat ismereti minősítések (Cisco, Juniper, Huawei)
  • BGP konfigurációs ismeretek
  • Virtualizációs technikák ismerete (KVM, Xen, VMWare)
  • RIPE NCC adatbázis struktúra ismerete, használatának készsége
  • IPv6 –os kompetenciák, implementációs tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • kihívást jelentő szakmai feladatok
  • versenyképes jövedelem
  • széleskörű béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, nyugdíjcélú megtakarítás támogatása, egészségbiztosítási szolgáltatás, balesetbiztosítás)
  • befogadó, családias, összetartó közösség
  • stabil, hosszú távú munkahely
  • sportolási lehetőség konditermünkben
  • részvételi lehetőség céges sport- és önkéntes csapatainkban
  • jól felszerelt, modern irodai környezet
  • szolgáltatási díjkedvezmények

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848