Munkatársat keresünk
Frontend fejlesztő
pozícióba.

Feladatok:

• frontend megoldások terveszés és fejlesztése csapatban, együttműködés az alvállalkozói partnerekkel
• új szolgáltatások bevezetésekor műszaki támogatás nyújtaása
• forráskódok dokuemntálása, verziókövetése és menedzselése
• műszaki koncepciók kidolgozása, figyelembe véve a nemzetközi és hazai technikai fejlesztéseket
• ügyfélprojektek egyedi megvalósításában tervezői feladatok elvégzése
• komplex projektekben való részvétel

Elvárások

• HTML5, CSS3, Javascript nyelvek magas szintű ismerete
• a következő frameworkök valamelyikének alapos ismerete: React, react native, Vue.js
• szakirányú, legalább középfokú végzettség
• frontend rendszerfejlesztés terültén szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
• ES6 tapasztalat
• verzókezelő alapos ismerete (Git)
• angol nyelvű dokumentáció megértéséhez szükséges nyelvtudás
• kreativitás, nyitottság, széles látókör, proaktivitás, problémamegoldó képesség

Előny

• streaming, CDN és egyéb multimédiás szolgáltatások ismerete
• dizájn és tipográfiai ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk:

• széleskörű versenyképes béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, nyugdíjcélú megtakarítás támogatása, egészségügyi szolgáltatáscsomag, balesetbiztosítás)
• fejlődési, képzési, előrelépési lehetőség
• érdekes, változatos szakmai feladatok
• dinamikus csapat
• stabil munkahely
• sportolási lehetőség
• modern irodai környezet