Munkaidő: Teljes munkaidő, alkalmazotti státuszban
Munkavégzés helyszíne: Budapest, Infopark
A munkába állás várható időpontja: Azonnal

Elvárások:
-              Min. 2 éves tapasztalat Front-End fejlesztésben, webfelületek építésében
-              Több éves HTML5 és CSS kompetencia és projekttapasztalat
-              modern JS framework-ök alapos ismerete (pl. Angular, React.js, Aurelia), több éves gyakorlattal, projekttapasztalattal
-              iskolai végzettség: minimum középfokú végzettség (A szakmai tapasztalat, valamint a hozzáállás a mérvadó)
-              nyelvtudás: angol stabil, kommunikációs szintű mind írásban, mind pedig beszédben

Munkakör legjellemzőbb feladatai:

-              Megadott mockup-ból kóddá alakítás
-              Front-End komponensek fejlesztése „nulláró” saját UI-al vagy adott mockup alapján pixelpontosan.
-              A projektben a legmodernebb technológiákat használja a team mind back-end, mind front-end oldalon. (A szakmai fejlődés így tulajdonképpen garantált.)

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848