Partnerünk 25 éves múltjára visszatekintve autókölcsönzéstől eljutott egészen több mint 5000 gépjárművet megszámláló flotta értékesítésének szintjére. Magyarországon egyedülálló szolgáltatással rendelkeznek, ezentúl az állami szférában is megtalálhatók.

Főbb feladatok:

• márkaszervizekkel és ügyfelekkel való kapcsolattartás
• ügyfelek pontos igényeinek felmérése, ajánlat készítése számunkra
flotta értékesítése
• új partnerek megkeresése

Amit kínálunk:

• cafeteria és bónusz
céges autó, laptop és telefon
• mentor segítségével való betanulás
versenyképes jövedelem

Munkakör betöltésének feltételei:

• felsőfokú végzettség, vagy középszintű gazdasági végzettség
• flotta értékesítő munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
• erős értékesítői attitűd
• aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
• számítástechnikai rendszerek, alkalmazások felhasználó szintű ismerete
• CRM rendszer ismerete előnyt jelent.

A meghirdetett pozícióra a "JELENTKEZEM" gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848