Munkaügyi ügyintéző

Az 1879-ben alapított német partnercégünk különböző autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozik, amely ellátja szinte a világ összes jármű- és motorgyártóját.

A Németországban elhelyezkedő anyavállalat munkáját jelenleg 49 leányvállalat segíti, köztük a Kecskeméten elhelyezkedő gyár is.

Csatlakozzon, amennyiben szeretne Ön is egy ilyen nagy múltú cég tagja lenni!

FŐBB FELADATOK:

- munkaügyi feladatok adminisztratív támogatása; a munkaüggyel kapcsolatban felmerülő kérdések megválaszolása, a problémák megoldása;
- kapcsolattartás mind a kiszervezett partnerekkel, mind pedig a németországi központtal;
- bérszámfejtés teljes előkészítése, amely magába foglalja a jelenléti adatok összesítését, az alapbéren felüli jutalmak, prémiumok kezelését;
- kiléptetési folyamatok ügyintézése;
- munkavállalók kérdéseinek megválaszolása, tájékoztatás és támogatás nyújtása számukra.

AMIT KÍNÁLUNK:

- SZÉP kártya juttatás;
- utazási támogatás;
- határozatlan idejű munkaviszony.

A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES:

- középfokú végzettség;
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
- angol nyelvtudás (társalgási)
- MS Excel magas szintű ismerete.

ELŐNYT JELENT:

- felsőfokú képzettség;
- bér- és TB-ügyintézői képesítés.

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848