Nemzetközi banki partnerünk részére, Budapest számos fiókjába, keresünk Prémium Banki Tanácsadót. A bank folyamatosan fejlődik, ügyfélkörének növelése és a partneri együttműködések mélyítése miatt keres új kollégát.

Főbb feladatok:

• prémium banki lakossági ügyfelekkel hosszú távú együttműködésre koncentráló kapcsolattartás,
• az ügyfelek igényeihez, kockázatviselési hajlandóságához illeszkedő portfolió építése, a portfolió alakulásának figyelése,
• a Bankcsoport megtakarítási termékeinek (betétek, befektetési alapok, megtakarítási biztosítások) értékesítése,
• a fiók ügyfélkörének folyamatos bővítése
•  akvizíció, ügyféltárgyalások szervezése, lebonyolítása.

Amit kínálunk:

• cafeteria és bónusz,
• hétfőtől péntekig tartó munkaidő,
• folyamatos képzések.

Munkakör betöltésének feltételei:

• felsőfokú gazdasági végzettség,
• befektetési területen szerzett legalább 1-2 éves tanácsadói tapasztalat,
• aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
• naprakész tőzsdei és befektetési ismeretek,
• meggyőző kommunikáció.

A meghirdetett pozícióra a "JELENTKEZEM" gomb megnyomásával lehet jelentkezni!
Köszönjük!
Get Work Trend
NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848