Nemzetközi banki partnerünk részére, Budapest számos fiókjába, keresünk Banki Tanácsadót. A bank folyamatosan fejlődik, ügyfélkörének növelése és a partneri együttműködések mélyítése miatt keres új kollégát.

Főbb feladatok:

kis- és középvállalati ügyfelek teljes körű kiszolgálása,
• ügyfélkapcsolatok kialakítása,
• akvizíció, proaktív értékesítés, keresztértékesítés,
• befektetési hitel, fedezetlen hitel és egyéb lakossági termékek értékesítése,
lakossági banki tranzakciók lebonyolítása,
• egyedi kondíciós ügyletek lebonyolítása.

Amit kínálunk:

• cafeteria és bónusz,
• hétfőtől péntekig tartó munkaidő,
• folyamatos képzések.

Munkakör betöltésének feltételei:

• felsőfokú gazdasági végzettség, vagy felsőfokú bankszakmai végzettség, vagy mérlegképes könyvelői oklevél,
• tanácsadói munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
• erős értékesítői attitűd,
• aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
• számítástechnikai rendszerek, alkalmazások felhasználó szintű ismerete.

A meghirdetett pozícióra a "JELENTKEZEM" gomb megnyomásával lehet jelentkezni!
Köszönjük!
Get Work Trend
NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848