Japán tulajdonú autóalkatrész gyártó partnerünk számra keresünk

értékesítési asszisztens

pozícióba új kollégát.

Elvárások:

  • Kereskedelmi végzettség, műszaki affinitás, üzleti gondolkodásmód.
  • Tárgyalóképes angolnyelvtudás.
  • SAP ismeretek

Előnyök:

  • Autóipari tapasztalat
  • Utazási hajlandóság
  • Egyéb nyelvismeret (német, francia)

Feladatok:

  • A standardoknak megfelelő üzleti folyamatok megvalósítása az értékesítési célok elérésének érdekében
  • Folyamatos kapcsolattartás és üzleti tervezés a vevők képviselőivel
  • Riportok elemzése, készítése, prezentációja, valamint a folyamatos információ áramlás biztosítása
  • Szerződések, árak karbantartása, kezelése a vállalatirányítási rendszerben  (SAP)
  • Ár –és költségtárgyalások a vevőkkel

Munkavégzés helye:

  • Kisbér

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Ezt követően kollégáink telefonon veszik fel Önnel a kapcsolatot, hogy minden kérdésére válaszolni tudjunk.

Get Work Trend – Nálunk Te vagy a legfontosabb!
munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848