Partnerünk Magyarország egyik vezető pénzügyi intézete. Innovatív üzletágaikkal és népszerű szolgálatásaikkal már több, mint 1 millió család álmát váltották valóra.
Folyamatos bővülésüknek köszönhetően,
jelenleg megváltozott munkaképességű kollégákat keresnek

Back office munkatárs

pozícióba, a szerződéskezelési csapatukba.

Dolgozzon Ön is a város egyik legszebb irodájában, ahol kiemelt hangsúlyt fektetnek a munkavállalók jólétére és egészségére, így az épületben biztosított a jóga, az edzőterem és a masszázs is a kollégák részére. Emellett biztosított a szakmai fejlődési lehetőség a különböző oktatások és tréningek által.

A back office területen a következő feladatokban várják a segítségét:

  • betétszámlákhoz kapcsolódó lakáscélú és nem lakáscélú kifizetések rögzítése, jóváhagyása
  • ügyfélkérelmek, módosítási igények feldolgozása, megválaszolása
  • kifizetést követően a lakáscélú felhasználás ellenőrzése és adminisztrációja
  • beérkező kérelmekhez kapcsolódó hiánypótlások bekérése, kezelése
  • kapcsolattartás társterületekkel, értékesítési partnerekkel
  • projektekben való részvétel, tesztelési feladatok ellátása

A pozíció betöltéséhez a következőkre lesz szüksége:

  • legalább középfokú végzettség
  • adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képességű
  • örömét leli a komplex szakmai feladatokban, és szívesen tanul új dolgokat
  • számítógépes felhasználói ismeretekkel rendelkezik (Ms Office programok)

Előnyt jelent:

  • pénzügyi területen (bank, biztosító, LTP) szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés lehetősége egy jól felkészült, összetartó csapatban
  • biztos nemzetközi tulajdonosi háttér
  • új székház, modern munkakörnyezet
  • családbarát munkahely
  • széles sávú béren kívüli juttatási csomag, mely a következőket is tartalmazza:
    • cafeteria
    • éves bónusz
    • utazás támogatás
    • baleset biztosítás
    • egészség biztosítás
    • kórházi vizsgálatok és kezelések támogatása

Ha szívesen dolgozna egy piacvezető pénzintézet csapatában, jelentkezzen a lenti gombra kattintva. Jelentkezését követően telefonon vesszük fel Önnel a kapcsolatot, hogy egyeztetni tudjunk a további részletekről és kérdéseit megválaszoljuk.