Strategic Buyer

A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében elhelyezkedő dán partnerünk egészségügyi termékek gyártásával, valamint értékesítésével foglalkozik. Világszerte, több mint 11.000 alkalmazottat foglalkoztatnak, ebbe beleértve a magyarországi gyárak dolgozóinak számát is, amely meghaladja a 2700 főt.

Csatlakozzon Ön is, amennyiben elkötelezett a stratégiai beszerzés területén!

FŐBB FELADATOK:

- beszállítói kapcsolatok kezelése, együttműködés az összes telephellyel és a globális csapattal;
- közvetett anyagok beszerzése; a beszerzett anyagok, szolgáltatások és kiadások optimalizálása, különös tekintettel a gyártás során alkalmazott műszaki anyagokra;
- globális projektek lebonyolítása különféle anyagkategóriákban;
- új szállítók felkeresése, valamint kvalifikálása a régión belül; beszállítói tárgyalások vezetése.

AMIT MI NYÚJTUNK:

- széleskörű juttatási rendszer,
- utazási hozzájárulás,
- céges laptop és mobiltelefon,
- folyamatos képzések,
- nemzetközi lehetőségek,
- igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet.

A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES ELVÁRÁSOK:

- kereskedelmi vagy műszaki felsőfokú végzettség,
- néhány éves üzleti tapasztalat, beszerzési vagy műszaki területen,
- folyékony angol nyelvtudás,
- képes a funkcionális és földrajzi területeken keresztüli együttműködésre, a szervezet minden szintjén.

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848