Nemzetközi partnerünk budapesti leányvállalata a magyar bértextil ipar meghatározó szereplője. Jelenleg

Kihelyezett ügyfélszolgálati koordinátor

munkakörbe keresik új kollégájukat,
HATVANI munkavégzési hellyel.

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • a partnernél a dolgozók, ruhák adatainak felvitele, karbantartása, kezelése az ABS rendszerben
  • megrendelések összeállítása, méretvétel, címkenyomtatás
  • problémák, reklamációk kezelése
  • bizonylat készítése a forgalomba hozott munkaruhákról
  • munkaruha kivétele a rendszerből, nyomtatvány készítése
  • egyeztetés partnerekkel
  • heti szállítások alkalmával munkaruhák kihelyezése, összegyűjtése a sofőr munkatárs segítségével
  • fogadóóra tartása, szekrényellenőrzés
  • jelentések, kimutatások elkészítése

Elvárás:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Közepes szintű számítógép használói szaktudás, erős excel ismeret.
  • Minimum alapszintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, precizitás
  • Minimum 6 hónap adminisztrációs munkatapasztalat

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el részünkre önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Get Work Trend – Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848