Projektmérnök

Dán Partnercégünk világszerte több mint 10.000 alkalmazottat foglalkoztatnak, és milliónyi embernek nyújtanak segítséget termékeik által.
Célkitűzése és hivatása, hogy az egészségügyi ellátást igénylő emberek minden napi életét könnyebbé tegyék, épp ezért a gyógyászati és sebkezelési termékeik gyártása mellett folyamatosan felméréseket, kutatásokat végeznek.  Elengedhetetlenül fontos számukra az, hogy munkatársaik számára családias és tiszta környezetet biztosítsanak.

FŐBB FELADATOK:

  • A tevékenységek termelésnek való megfelelésének a biztosítása (termékmódosítás, folyamatjavítás, transzferek, új termék bevezetése),
  • Szoros kapcsolat a támogatási területekkel,
  • A helyes információáramlás biztosítása a termelési és a támogatási területek között,
  • Részvétel a kockázatértékelés, a költségszámítás, az időtervezés és az erőforrás-tervezés előkészítésébe.

A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Felsőfokú angol nyelvtudás,
  • Felhasználó szintű informatikai ismeretek (MS Office),
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • Hatékony szisztematikus nézet és szervezési képesség.

A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉNÉL ELŐNYT JELENTHET:

  • Fogyasztói termelésben szerzett tapasztalat (folyamatok, változások, technikák menedzsmentje),
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat.

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848