SQE Mérnök

Partnercégünk 1999 óta áll az Ügyfelek szolgálatában az informatikai megoldások területén. Azóta profiljuk felöleli a vezetői információs és vállalat irányítási rendszerek egészét.

Csatlakozzon, amennyiben szeretne Ön is egy nagy tudásbázissal rendelkező cégnél dolgozni!

Főbb feladatok:

- termékek minőségi és műszaki követelményeinek figyelemmel kísérése; ellátási források, beszállítók azonosítása, fejlesztése;

- folyamatkezelési tervek kidolgozása; beszállítói rendszerek megértése és értékelése;

- folyamatmenedzsment ellenőrzése; teljesítménymutatók és a szállítói teljesítmény rendszeres nyomon követése, értékelése;

- korrekciós intézkedések kezelése, azok dokumentációjának elkészítése;

- a kijelölt projektek kezelése; a folyamatok javítása költségmegtakarítási célok megvalósítása érdekében.

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

- releváns felsőfokú végzettség;

- vállalati környezetben szerzett tapasztalat;

- angol nyelvtudás;

- előnyt jelent az SAP ismerete.

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848