Budapesti logisztikai partnerünk megbízásából

Szállítmányozási munkatárs

pozícióba keresünk új munkatársat

Az alapbéreden felül a következőkre számíthatsz:
• Változatos elemekből álló caffeteria, már a próbaidő alatt is
• Bónuszok
• Műszakpótlék
• Nyelvtanulás támogatása
• Munkába járás támogatása (Budapesten belül is)

A pozícióhoz tartozó feladatok:
• Szállítmányok nyomon követése és a kapcsolódó dokumentumok kezelése
• Ügyfelekkel és alvállalkozókkal történő kapcsolattartás
• Adatok összegyűjtése a beszállítóktól, vevőktől az EKÁER ügyintézéshez
• Az összegyűjtött adatok rögzítése, esetleges korrigálása a NAV rendszerében
• Kockázatos termékek előírás szerinti kezelése és bejelentése
• Szoros együttműködés a társosztályokkal
• Közreműködés a havi zárási folyamat előkészítésében

A pozícióhoz tartozó elvárások:
• Legalább középfokú végzettség
• Angol nyelv társalgási szintű ismerete (melyet a munka során olykor használni is kell)
• Háromműszakos VAGY állandó éjszakás munkarend vállalása

Háromműszakos munkarend:
• 06:00 – 14:30 (nappal)
• 13:30 – 22:00 (délután)
• 21:30 – 06:00 (éjjel)

Munkavégzés helye:
• Budapest, 23. kerület (BILK)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk jelentkezésed.
Ezt követően telefonon fogunk megkeresni és időpontot egyeztetni egy beszélgetésre.

Get Work Trend – Nálunk Te vagy a legfontosabb!
munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848