Budapesti partnerünk a magyar biztosítási élet meghatározó szereplője. A cég folyamatos növekedésének köszönhetően jelenleg bejövő oldali ügyfélszolgálati ügyintéző kollégát keresnek.
Munkád során nem kell kimenő hívásokat indítani, nem kell értékesíteni!

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok:
• Beérkező hívások fogadása, ügyfelek kérdéseinek megválaszolása, adott esetben a hívás átirányítása illetékes társosztályra
• Beérkező e-mailek megválaszolása, továbbítása
• Adminisztratív feladatok ellátása

A pozíció betöltéséhez szükséges:
• Telefonos ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
• Kiváló kommunikációs készség
• Jó helyesírás
• Középfokú végzettség

Amire számíthatsz:
• Bejelentett 8 órás munkaviszony
• NINCS túlóra
• NINCS értékesítés
• NINCS kimenő hívás
• Fix bérezés
• Cafeteria
• Havi bónusz
• Támogatói légkör
• Modern iroda
• Fiatalos csapat
• Jókedv, humor, szórakozás :)
• Oktatások a fejlődés érdeképben

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed és rendelkezel megfelelő tapasztalattal, küldd el nekünk jelentkezésed.
Ezt követően telefonon fogunk megkeresni és időpontot egyeztetni egy beszélgetésre.

Get Work Trend – Nálunk Te vagy a legfontosabb!
munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848