A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében elhelyezkedő dán partnerünk egészségügyi termékek gyártásával, valamint értékesítésével foglalkozik. Világszerte, több mint 11.000 alkalmazottat foglalkoztatnak, ebbe beleértve a magyarországi gyárak dolgozóinak számát is, amely meghaladja a 2700 főt.

Csatlakozzon Ön is, amennyiben szeretne egy modern vállalat tagja lenni, amely a  térség legdinamikusabb munkáltatójának számít!

Főbb feladatok:

  • automatizálási mérnökökből és technikusokból álló csapat vezetése
  • a csapat tevékenységéhez tartozó folyamatok fejlesztése, belső szabványok kialakítása
  • a csoport tudásszintjének folyamatos fejlesztése, belső és külső tréningek szervezése
  • a projektek dokumentációs követelményeinek biztosítása
  • a termelés automatizálása műszaki berendezések (robotcellák, automata célgépek) tervezésén és programozásán keresztül

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • széleskörű juttatási rendszer (cafeteria, éves bónusz)
  • utazási költségtérítés
  • partner program különböző cégekkel - kedvezmény a termékek/szolgáltatások árából
  • céges laptop, telefon
  • fejlődésre való lehetőség (tréningek, képzések)
  • nemzetközi lehetőségek
  • céges rendezvények
  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet
  • egészséges életmód támogatása (ingyenes szűrővizsgálatok, sportnap, üzemorvosi rendelés a gyárban)

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

  • releváns felsőfokú végzettség (elektronika/mechatronika szakirány)
  • aktív angol nyelvtudás
  • PLC programozási ismeretek
  • szakértőkből álló csapat koordinálásban szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • műszaki berendezések (pl: robotok/vision rendszerek) fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • egyéb számítógépes tapasztalat (2D/3D tervező program)
  • projekt szemléletű gondolkodásmód

Get Work Trend - Nálunk Te vagy a legfontosabb!
munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848