A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében elhelyezkedő dán partnerünk egészségügyi termékek gyártásával, valamint értékesítésével foglalkozik. Világszerte, több mint 11.000 alkalmazottat foglalkoztatnak, ebbe beleértve a magyarországi gyárak dolgozóinak számát is, amely meghaladja a 2700 főt.

A nyírbátori telephely 2007-ben került átadásra, azóta pedig folyamatos fejlődésének és bővülésének köszönhetően egyre több munkavállaló számára nyújt biztos és stabil álláslehetőséget.

Csatlakozzon Ön is, amennyiben szeretne egy modern skandináv vállalat tagja lenni, amely a  térség legdinamikusabb munkáltatójának számít!

Főbb feladatok:

  • a raktári operáció irányítása,
  • a raktári folyamatok működtetéséhez szükséges erőforrások tervezése,
  • vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény-fejlesztési terv létrehozása,
  • projektekben való részvétel, javaslattétel az esetleges fejlesztésekre

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • széleskörű juttatási rendszer (cafeteria, éves bónusz)
  • utazási költségtérítés
  • céges laptop, telefon
  • vezetői képzések
  • angol nyelvoktatás
  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet
  • céges rendezvények

Az állás betöltéséhez szükséges elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi diploma
  • angol nyelvtudás (kommunikációs szint)
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat, és vezetői tapasztalat
  • logisztikai vagy raktárban szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség
  • nyitott, elkötelezett személyiség, aki felelősséget vállal a mindennapi munka során

Get Work Trend - Nálunk Te vagy a legfontosabb!
munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848