Feladatok:

• backend és frontend megoldások tervezése és fejlesztése csapatban
• együttműködés az alvállalkozói partnerekkel
• új szolgáltatások bevezetésekor műszaki támogatás nyújtása
• forráskódok dokumentálása, veriókövetés ésmenedzselése
• műszaki koncepciók kidolgozása, figyelembe véve a nemzetközi és hazai technikai fejlesztéseket
• ügyfélprojektek egyedi megvalósításában tervezői feladatok végzése
• komplex projektekben való részvétel

Elvárások

• backend rendszerfejlesztés területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat
• szakirányú, legalább középfokú végzettség
• JavaScript (Node.js) nyelv magas szintű ismerete
• MongoDB és MySQL használatában szerzett tapasztalat
• Expressz tapasztalat
• HTML5, CSS3 Javascript nyelvek magas szintű ismerete
• a következő frameworkök valamelyikének alapos ismerete: react, react-native, Vue.js
• verziókezelő alapos ismerete (Git)
• angol nyelvű dokumentáció megértéséhez szükséges nyelvtudás
• kreativitás, nyitottság, széles látókör, proaktivitás, problémamegoldó képesség

Előny

• streaming, CDN és egyéb multimédiás szolgáltatások ismerete
• continuous integrations / continuous delivery tapasztalat
• dizáj és tipgráfiai ismeretek előnyt jelentenek

Amit a partnerünk kínál:

• versenyképes fizetés
• széleskörű béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, nyugdíjcélú megtakarítás támogatása, egészségügyi szolgáltatáscsomag, balesetbiztosítás)
• fejlődési, képzési, előrelépési lehetőség
• érdekes, változatos szakmai feladatok
• dinamikus csapat
• stabil munkahely
• sportolási lehetőség
• modern irodai környezet