Partnerünk egy nemzetközi autóipari beszállító gyártó cég, amely 150 milliárd Ft-os zöldmezős beruházás keretén belül 2017 év elején indítja el a termelést Heves megyében. A cég alapjait a teljesítmény, a csapatmunka és a folyamatos tanulás alkotják. A csapathoz való csatlakozással olyan munkaadóra talál, amely arra törekszik, hogy munkavállalói számára értéket teremtsen.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATOK:

  • Az éves karbantartási, kalibrálási, jóváhagyási és tisztítási tervek elkészítése, végrehajtása és folyamatos felügyelete a tesztelő berendezések vonatkozásában,
  • Kizárólagos kapcsolattartás a belső és külső szolgáltatókkal a tesztelő berendezések és eszközök karbantartásával és kalibrálásával kapcsolatban,
  • A laboratóriumi technikusok munkájának felügyelete és koordinálása a megfelelő emberi és felszerelési erőforrások kihasználás biztosításának érdekében a rendszeres termelésben és a fejlesztésekben egyaránt,
  • A laboratóriumi technikusok műszak beosztásának és szabadság tervének elkészítése a jogi követelményeknek megfelelően, a termelési és fejlesztési igények szem előtt tartásával,
  • A tesztkérések helyes nyilvántartásának biztosítása a vonatkozó bementei információkkal és tesztmódszerekkel,
  • A tesztnaplók, teszt eredményekkel történő időbeni és helyes frissítésének biztosítása,
  • Jelentések készítése napi szinten a folyamatban lévő tesztek státuszáról, az esetleges gépi meghibásodásokról, és az előző napi eredményekről.

SZÜKSÉGES ISMERETEK:

  • Felsőfokú végzettség (mechanikai terület előnyt jelent),
  • Felsőfokú angol és magyar nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Magasfokú MS Office ismeret (főként Word, Excel, PowerPoint),
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat általános tesztelési folyamatokban,
  • 5 – 10 fő irányításban szerzett tapasztalat.

A meghirdetett pozícióra a "JELENTKEZEM" gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848