Partnerünk egy nemzetközi autóipari beszállító gyártó cég, amely 150 milliárd Ft-os zöldmezős beruházás keretén belül 2017 év elején indítja el a termelést Heves megyében. A cég alapjait a teljesítmény, a csapatmunka és a folyamatos tanulás alkotják. A csapathoz való csatlakozással olyan munkaadóra talál, amely arra törekszik, hogy munkavállalói számára értéket teremtsen.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATOK:

  • Projekt és karbantartási feladatok kiosztása, delegálása,
  • Rendszeres ellenőrzések meghatározása, végeztetése,
  • Tervszerű megelőző karbantartási (PM) feladatok és ütemezés kidolgozása, teljes preventív karbantartás biztosítása,
  • Eseti meghibásodások kezelése és elhárítása,
  • Rendszerek rendelkezésre állásának és a karbantartási feladatok elvégzésének követése,
  • Meghibásodások okainak kivizsgálása,
  • Rendszerek és berendezések üzemeltetésének optimalizálása az üzemeltetési és karbantartási költségek, élettartam, valamint rendelkezésre állás javítása érdekében,
  • Tartalék és csere alkatrészek rendelkezésre állásának biztosítása,
  • A kulcsfontosságú teljesítménymutatók (KPI) követése és javítása,
  • Kötelező hatósági felülvizsgálatok elvégzése,
  • Gondoskodni a folyamatos képzésekről és fejlődésekről,
  • Műszaki szakértelem biztosítása csapatnak.

SZÜKSÉGES ISMERETEK:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség,
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret,
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Erős szervezési és kommunikációs képesség,
  • Magas szintű időgazdálkodás.

A meghirdetett pozícióra a "JELENTKEZEM" gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848