Nemzetközi partnerünk a bértextil és mosdóhigiéniai piac meghatározó szereplője. Budapesti irodájukba családias hangulattal, segítőkész kollégákkal, családközpontú vezetőséggel várják új kollégájukat

LEMONDÁSKEZELŐ MUNKATÁRS

pozícióba.

Feladatok
• beérkező külső- és belső ügyfél megkeresések kezelése (telefonon, e-mailben)
• szerződésmódosítások rögzítése
• ügyfélpanaszok kezelése
• ügyfelek tájékoztatása kimenő hívásban és e-mailben a lemondás feltételeiről (nem értékesítés)
• az ügyfélkapcsolat-kezelő rendszerben lévő igények feldolgozása, változások követése és nyilvántartása
• ügyfelekkel kapcsolatos kimutatások készítése
• kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárásaink
• legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi)
• kiváló kommunikációs képesség
• számítógép magabiztos használata
• csapatban való munkavégzés képessége
• önálló gondolkodás, jó probléma megoldó képesség
• nagy fokú precizitás

Amire számíthatsz

• teljes bérre bejelentett, alkalmazotti munkaviszony
• a magánéleti elfoglaltságokat, kötelezettségeket nagy mértékben figyelembe vevő munkaidő beosztás, kiemelten a családi élet vonatkozásában
• dolgozói telefon magánhasználati kerettel
• hosszú távú munkalehetőség - ügyfélszolgálati munkatársaink átlagosan 5 éve állnak a vállalat alkalmazásában
• nemzetközi karrier lehetőség
• egy éve épített, színvonalas iroda, számos, a dolgozók kényelmét biztosító funkcióval
• kiváló, munkakörülmények, barátságos csapat
• egyműszakos (H-P) 8:00-16:30
• tömegközlekedéssel is jól megközelíthető munkahely

Munkavégzés helye: Budapest,11. kerület

Felkeltettük az érdeklődésed?
Küldd el önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva. Ezt követően telefonon fogunk megkeresni, hogy időpontot egyeztessünk egy beszélgetésre.

Get Work Trend – Nálunk Te vagy a legfontosabb!
munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848