Nemzetközi partnerünk budapesti a bértextil és mosdóhigiéniai piac meghatározó szereplője. Budapesti irodájukba családias hangulattal, segítőkész kollégákkal, családközpontú vezetőséggel várják új kollégájukat

SOFŐR

pozícióba

Feladatok
• A cég kiszállításainak teljesítése
• A kiszállításokhoz kapcsolódó adminisztráció
• kapcsolattartás a kiszállításhoz kapcsolódó társosztályokkal

Elvárásaink
• Legalább alapfokú vagy szakmunkás iskolai végzettség
• B kategóriás jogosítvány
• Több éves gépkocsivezetői gyakorlat
• proaktív, önálló munkavégzés

Amire számíthatsz

• Teljes bérre bejelentett, alkalmazotti munkaviszony;
• Hosszú távú munkalehetőség;
• Karbantartott, modern gépkocsipark;
• Színvonalas munkakörülmények, barátságos csapat;
• Bejáratott címek;
• Gépjárműhasználat munkaidőn túl is;
NINCS hétvégi és éjszakai műszak

Munkavégzés helye: Budapest,11. kerület, illetve Budapest és Pest megye

Felkeltettük az érdeklődésed?
Küldd el önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva. Ezt követően telefonon fogunk megkeresni, hogy időpontot egyeztessünk egy beszélgetésre.

Get Work Trend – Nálunk Te vagy a legfontosabb!
munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848