Partnerünk egy nemzetközi autóipari beszállító gyártó cég, amely 150 milliárd Ft-os zöldmezős beruházás keretén belül 2017 év elején indítja el a termelést Heves megyében. A cég alapjait a teljesítmény, a csapatmunka és a folyamatos tanulás alkotják. A csapathoz való csatlakozással olyan munkaadóra talál, amely arra törekszik, hogy munkavállalói számára értéket teremtsen.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATOK:

  • Nemzetközi működési elveknek és szabályoknak való megfelelőség implementálása és betartatása a gyártási folyamat során (ECE, FMVSS, UTQG),
  • Éves COP tervek elkészítése, heti és havi bontásban,
  • Tesztkérelmek készítése, tesztek ütemezésének ellenőrzése,
  • Fejlesztési tevékenységek vezetése a COP eredményei alapján, a fejlesztések elősegítése a PI és R&D területtel együttműködve,
  • A termék megfeleltetésére irányuló szabványeljárások betartatása,
  • A COP kedvezőtlen eredményei alapján a készlet blokkolása,
  • A COP / CTA nyilvántartásának és fizikai mintáinak vezetése, a Globális Minőségi Irányelvek szerint,
  • Azonnali jelzést ad a gyártásról minden olyan problémával kapcsolatban, amely tömeges hibává válhat,
  • OEM specifikus követelmények végrehajtása, nyilvántartások karbantartása.

SZÜKSÉGES ISMERETEK:

  • Mechanikai vagy gumiipari felsőfokú végzettség,
  • Legalább 2-3 éves autóiparban szerzett tapasztalat,
  • Gumiabroncs tesztelési folyamatok és gépek ismerete,
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • ISO / IEC 17025 ismerete.

A meghirdetett pozícióra a "JELENTKEZEM" gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848