1997 óta működő, több mint 700 főt számláló autóipari alkatrészgyártó partnercégünk részére keresünk Tesztmérnökségi csoportvezető munkatársat.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Az általa vezetett csoport szakmai és fegyelmi irányítása,
  • Tesztelő berendezések és működésük folyamatos felügyelete, optimalizálása, karbantartása,
  • Tesztelő berendezések specifikációinak felülvizsgálata, javítása, részvétel új eszközök beszerzésében, beüzemelésében,
  • Tesztelési paraméterek meghatározása az érvényes specifikációknak megfelelően, mérőberendezések képességvizsgálatának elvégzése,
  • Operátorok, technikusok és karbantartók folyamatos képzése,
  • Részvétel új termékek szériagyártásba vezetésében.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Angol vagy német nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban,
  • Több fős csoport irányításában szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
  • Autóiparban szerzett legalább 5éves tapasztalat,
  • LEAN ismeretek.

A meghirdetett pozícióra a "JELENTKEZEM" gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848