Budapest partnerünk a magyar bértextil ipar meghatározó szereplője. Jelenleg

Ügyfélszolgálati ügyintéző

munkakörbe keresik új kollégájukat.

Feladatok

  • beérkező külső- és belső ügyfél megkeresések kezelése (telefonon, e-mailben)
  • szerződések, szerződésmódosítások rögzítése
  • ügyfelek tájékoztatása kimenő hívásban és e-mailben (nem értékesítés)
  • az ügyfélkapcsolat-kezelő rendszerben lévő igények feldolgozása
  • ügyfelekkel kapcsolatos kimutatások készítése
  • kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárásaink

  • legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • kiváló kommunikációs képesség
  • számítógép magabiztos használata
  • csapatban való munkavégzés képessége
  • önálló gondolkodás, jó probléma megoldó képesség
  • nagy fokú precizitás

Amit kínálunk

  • teljes bérre bejelentett, alkalmazotti munkaviszony
  • kizárólag előre egyeztett túlóra, hó végi kompenzációval
  • a magánéleti elfoglaltságokat, kötelezettségeket nagy mértékben figyelembe vevő munkaidő beosztás, kiemelten a családi élet vonatkozásában
  • dolgozói telefon magánhasználati kerettel
  • hosszú távú munkalehetőség - ügyfélszolgálati munkatársaink átlagosan 5 éve állnak vállalatunk alkalmazásában
  • nemzetközi karrier lehetőség
  • egy éve épített, színvonalas iroda, számos, a dolgozók kényelmét biztosító funkcióval
  • kiváló, munkakörülmények, barátságos csapat
  • több hónapon átívelő bevezető program
  • egyműszakos (H-P) 8:00-16:30 munkarend
  • versenyképes jövedelem
  • tömegközlekedéssel is jól megközelíthető munkahely

Munkavégzés helye:

  • Budapest,11. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed és rendelkezel megfelelő tapasztalattal, küldd el nekünk jelentkezésed.
Ezt követően telefonon fogunk megkeresni és időpontot egyeztetni egy beszélgetésre.

Get Work Trend – Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848