Partnerünk a minőség és az innováció melletti elkötelezettségének köszönheti, hogy az alapítás óta eltelt több mint hat évtizedben családi kisvállalkozásból a világon mindenhol jelenlévő vállalatcsoporttá nőtte ki magát.  84 országban csaknem 400 vállalattal képviselteti magát, és világszerte 62.000 munkatárs áll a Partnereik szolgálatára.

Projektértékesítő

Feladatok:

  • Építkezések, beruházások, építőipari projektek látogatása, meglévő és új ügyfelek felkeresése
  • Építőipari termékkörök értékesítése
  • Út-híd-mély- és magasépítési területen vevőkapcsolati rendszer kialakítása

Elvárások:

  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat
  • Középfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • Jó kapcsolatteremtő, szervező készség
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:

  • Fix alapbér
  • Motiváló jutalékrendszer
  • Céges autó, telefon, laptop
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

Pest megye, Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését és rendelkezik legalább 3 éves releváns tapasztalattal, küldje el önéletrajzát.

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848