Partnerünk egy exkluzív szoftverfejlesztő cég, amely eszközöket és megoldásokat kínál a vállalatok számára, hogy megfeleljenek a gyorsan változó üzleti és technikai ökoszisztéma kihívásainak.

Jelenleg

Product Owner

kollégájukat keresik, aki nemzetközi ügyféltermékek és line of business alkalmazások kivitelezésében fog részt venni 2-5 fős csapatokkal.

Az álláshoz tartozó feladatok:

  • Backlog előkészítés, agilis sprint levezénylés, demók szervezése, elkészült eredmények folyamatos felmutatása az ügyfelek részére
  • Full-cycle product ownership: követelményelemzés, fejlesztés, tesztelés, átadás, bevezetés-támogatás
  • Fejlesztőcsapat backlogjának előkészítése az ügyfelekkel, prioritások meghatározása
  • Konstruktív javaslatok megvalósítása
  • Projecttervezés, határidők betartása

Elvárások:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (nincs szükség nyelvvizsgára, a tudás a fontos)
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Vállalati rendszerek agilis kivitelezésében és bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Pozitív, eredmény orientált attitűd

Jelentkezésed után felvesszük veled telefonon a kapcsolatot, hogy az állás részleteiről és az eddig megszerzett tapasztalataidról tudjunk beszélni.

Amennyiben felvételt nyersz, családias és támogató közegben fogsz dolgozni Buda egyik tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető részén.

Get Work Trend – Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848