Budapesti partnerünk a magyar piacon közel 30 éve van jelen. A hagyományos értelemben vett rent-a-car tevékenységéből fejlődött. Jelenleg az egyik legnagyobb magyar tulajdonú flottakezelő, több ezer darabos gépjárműparkkal rendelkezik. Ügyfeleik többéves együttműködés után is maximálisan elégedettek a szolgáltatásaink kiváló minőségével.

Jelenleg

Flotta Manager

pozícióba keresik kollégájukat.

Főbb feladatok:

  • Flotta csoport irányítása
  • Flotta üzemeltetési feladatok szervezésének, kivitelezésének irányítása
  • A flotta műszaki állapotának, a kiszolgálás minőségének biztosítása
  • Kiemelt ügyfél kapcsolattartás, ügyfélelégedettség biztosítása a cég érdekeinek képviseletével
  • Kiemelt szerviz partner kapcsolattartás a cég érdekeinek képviseletével

Elvárások:

  • Legalább 500 autóból álló flotta kezelésében szerzett tapasztalat
  • Vezetési, irányítási tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat

Béren felüli juttatások:

  • Cafeteria
  • Laptop
  • Telefon
  • Autó
  • Bónuszok

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését és rendelkezik legalább 3 éves releváns tapasztalattal, küldje el önéletrajzát.

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848