Partnerünk egy nemzetközi autóipari beszállító gyártó cég, amely 150 milliárd Ft-os zöldmezős beruházás keretén belül 2017 év elején indítja el a termelést Heves megyében. A cég alapjait a teljesítmény, a csapatmunka és a folyamatos tanulás alkotják. A csapathoz való csatlakozással olyan munkaadóra talál, amely arra törekszik, hogy munkavállalói számára értéket teremtsen.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Heves megye

FŐBB FELADATOK:
• Részvétel a folyamattervezésben, a folyamatfejlesztésben és a gyártás mérnöki oldalról való támogatásában,
Folyamatos kapcsolattartás az R&D részleggel
• Adott projektfeladatok teljes körű kidolgozása
Új termékek bevezetésének támogatása
• Hibaanalízis, gyökér-ok meghatározás, action plan kidolgozása napi szinten,
Folyamat-optimalizálás, költségcsökkentő javaslattételek
• Gondoskodás a területhez tartozó operátorok fejlődéséről, oktatásáról és a hibajavító intézkedések bevezetéséről a napi szintű termelésbe.

SZÜKSÉGES ISMERETEK:
Gépészmérnöki vagy Anyagmérnöki vagy Vegyipari végzettség,
Aktív középszintű angol nyelvtudás,
• Analitikus gondolkodásmód,
• Problémamegoldó képesség,

PÁLYÁZAT BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENTHET:
• Járműmérnöki végzettség,
• Gumigyártásban szerzett több éves tapasztalat.

AMIRE SZÁMÍTHATSZ:
• Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
Versenyképes fizetés
• Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
• Fejlődési lehetőség,
• Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak