Mezőkövesdi logisztikai csoport erősítéséhez keresünk mielőbbi belépéssel, Logisztikai gyakornok munkatársat!

Feladatok:
• Vevői és beszállítói csomagolás tervezés
• Vevői és beszállítói kapcsolattartás
• Csomagolási és munkautasítások elkészítése
• Logisztikai folyamatfejlesztés
• Logisztikai koncepciók létrehozása
• Részvétel a megvalósításukban
• SAP tesztek kivitelezése

Elvárások:
• Folyamatban lévő BSC vagy MSC tanulmányok – nappali/passzív tagozaton, érvényes diákigazolvánnyal
• Heti minimum 3 napos munkavégzés
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• Magabiztos angol nyelvtudás
• Készség csapatmunkára és önálló, pontos munkavégzésre egyaránt

Előny:
• Mezőkövesd környéki lakhely
• Német nyelvtudás
• Logisztikai tanulmányok

Amit kínálunk:
• Nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel, izgalmas kihívásokkal és változatos feladatokkal
• Szakmai és személyes fejlődés lehetőségének biztosítása
• Biztos munkahely, elkötelezett munkatársaknak
• Bruttó 1500 Ft/óra bér

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el az önéletrajzod a lenti " Jelentkezem" gombra kattintva, vagy érdeklődj az alábbi telefonszámon +36 20 315 3574!