Közép-Európa a globális autógyártás egyik fellegvára. Több ezer beszállító precízen összehangolt munkájának eredményeként évente milliószámra gördülnek le a csúcstechnológiájú autók a régió autógyártóinak futószalagjairól. Minden gyártó tudja, hogy a gyártás alapja a megfelelő szerszám.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Szerszámok tervezése és fejlesztése,
  • Tervrajzok ellenőrzése, specifikációk kezelése,
  • Alkatrészekről darabjegyzék készítése,
  • Szerszámok gyártásának teljes körű menedzselése, ütemtervek készítése,
  • Vevőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • Szerszám költségbecslés és árajánlat készítése,
  • Géptervezési projektekben való részvétel,
  • Gyártási folyamat optimalizálása, fejlesztési projektek támogatása.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Szerszámgyártásban szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • CAD rendszerek (3D, 2D), programozási ismeret, napi használat,
  • Középfokú angol nyelvtudás.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENTHET:

  • CAM tervezőprogram ismerete,
  • MS Office ismeretek.

A meghirdetett pozícióra a "JELENTKEZEM" gomb megnyomásával lehet jelentkezni!

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848