Frontend fejlesztő

Digitális földfelszíni televíziós, illetve rádiós műsorszórást biztosító megbízónk frontend fejlesztő kollégát, keres.

Feladatok

• Frontend megoldások tervezése és fejlesztése csapatban, együttműködés az alvállalkozói partnerekkel
• Új szolgáltatások bevezetésekor műszaki támogatás nyújtása
• Forráskódok dokumentálása, verziókövetése és menedzselése
• Műszaki koncepciók kidolgozása, figyelembe véve a nemzetközi és hazai technikai fejlesztéseket
• Ügyfélprojektek egyedi megvalósításában tervezői feladatok végzése,
• Komplex projektekben való részvétel

Elvárások

• HTML5, CSS3, Javascritp nyelvek magas szintű ismerete
• A következő frameworkök valamelyikének alapos ismerete: React és react-native, Vue.js, Angular.js, jQuery
• Szakirányú, legalább középfokú végzettség
• Frontend rendszerfejlesztés területen szerzett legalább 3-4 éves tapasztalat
• TypeScript vagy ES6 tapasztalat
• Verziókezelő alapos ismerete (Git)
• Angol nyelvű dokumentáció megértéshez szükséges nyelvtudás
• Kreativitás, nyitottság, széles látókör, proaktivitás, problémamegoldó képesség

Előny

• Streaming, CDN és egyéb multimédiás szolgáltatások ismerete
• Dizájn és tipográfiai ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálnak:

• Versenyképes fizetés
• Dinamikus, fiatalos csapat
• Kényelmes irodai környezet
• Biztos munkahely