MEGBÍZÓNK:

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat. A cég közel 20 éve alakult, mely áramellátási feladatokkal foglalkozik. Fő profilja a szünetmentes áramellátó berendezések és rendszerek értékesítése, szervizelése és projekt kivitelezése.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest

FŐBB FELADATOK:

• Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, valamint ügyfélkör bővítése.
• Műszaki egyeztetés a megrendelőkkel, tárgyalások lebonyolítása.
Ajánlatadás, szakmai tanácsadás
• Műszaki megoldások kidolgozása, szerződések megkötése.
• Projektek értékesítési folyamatának nyomon követése.
• Kapcsolattartás a kivitelezési osztállyal

AMIT ELVÁRUNK:

Villamosmérnök végzettség
Értékesítési tapasztalat műszaki termékek területén
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Minimum 4 éves releváns tapasztalat
• Középfokú angol vagy német nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány

AMIRE SZÁMÍTHATSZ:
Versenyképes fizetés (alapbér + jutalék)
• Fiatal, dinamikus csapat
• Elegáns munkakörnyezet
• Családbarát munkahely
Gépkocsi, iPad, mobiltelefon

ELŐNYT JELENT:

• Ügyfélkör, aktív partnerkapcsolatokkal
• Ipari környezetben szerzett tapasztalat és erősáramú ismeretek.
Áramellátási területen szerzett értékesítési tapasztalat