Budapesti partnerünk üzleti információ szolgáltatással foglalkozik.
Értékesítő csapatuk bővítése miatt új kollégát keresnek

Lead Generálási Specialista

pozícióba, értékesítési területre.

Amire számíthatsz:

  • Fix alapbér: br. 300.000 Ft.
  • Motiváló bónuszrendszer
  • Caffeteria: éves szinten br. 400.000 Ft.
  • Folyamatos szakmai képzések
  • A szakmai fejlődés maximális támogatása
  • Családias, támogató környezet

Feladatok:

  • Munkád során egy meglévő adatbázisból potenciális ügyfeleket fogsz megkeresni telefonon, főként a KKV szegmensből. (Hideg hívás)
  • Bemutatod a cég szolgáltatásait, felméred az ügyfél igényeit és a számára legmegfelelőbb szolgáltatást ajánlod.
  • Sikeres egyeztetést követően időpontot egyeztetsz az üzletkötők számára az ügyféllel személyes vagy telefonos tárgyalásra. (Lead-et generálsz)
  • A beérkező igényeket fogadod, felveszed a kapcsolatot az érdeklődő ügyfelekkel.
  • Adminisztrálod a beszélgetés során elhangzottakat a CRM rendszerben.

Elvárások:

  • B2B értékesítésben szerzett, legalább 1 éves friss tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség

Előny, de nem feltétel:

  • Angol nyelvismeret

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed és rendelkezel megfelelő tapasztalattal, küldd el nekünk jelentkezésed.
Ezt követően telefonon fogunk megkeresni és időpontot egyeztetni egy beszélgetésre.

Get Work Trend – Nálunk Te vagy a legfontosabb!
munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848