Budapesti partnerünk üzleti információ szolgáltatással foglalkozik.
Értékesítő csapatuk bővítése miatt új kollégát keresnek

B2B értékesítő

pozícióba, aki rendelkezik B2B értékesítésben szerzett tapasztalattal és a megszerzett tudását már
nem egy Call Centerben szeretné tovább kamatoztatni.

Amire számíthatsz:

  • Fix alapbér: br. 300.000 Ft.
  • Motiváló bónuszrendszer
  • Caffeteria: éves szinten br. 400.000 Ft.
  • Folyamatos szakmai képzések
  • A szakmai fejlődés maximális támogatása
  • Családias, támogató környezet

Feladatok:

  • Munkád során egy meglévő adatábzisból potenciális ügyfeleket fogsz megkeresni, első sorban telefonon és e-mailben. Bemutatod a cég szolgáltatásait, felméred az ügyfél igényeit és a számára legmegfelelőbb szolgáltatást ajánlod.
  • A beérkező igényeket fogadod, felveszed a kapcsolatot az érdeklődő ügyfelekkel.
  • Adminisztrálod a beszélgetés során elhangzottakat a belső rendszerben.

Elvárások:

  • B2B értékesítésben szerzett, legalább 1 éves friss tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség

Előny, de nem feltétel:

  • Angol nyelvismeret

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, küldd el jelentkezésed!