Partnerünk az elmúlt 15 évben magyarországi kisvállalkozásból a világ egyik legkedveltebb prémiumkategóriás szaniter és wellness berendezéseket gyártó vállalatává nőtte ki magát.
Töretlen sikerük záloga, hogy termékeiket és szolgáltatásaikat kimagasló szakértelem és a technológiai innováció jellemzi. Termékeik nem csak európában, de az egész világon egyre növekvő kereslettel rendelkeznek, ennek köszönhetően a cég létszáma is folyamatosan bővül.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Gyártási tevékenység ütemezése, a gyártási mennyiségek tervezése, termelés tervezésében aktív részvétel(hosszú távú tervezés),
  • Termelési rendelések időzítése, a termelési terv elkészítése, eredmények és a vevői igények folyamatos egyeztetése,
  • A megrendelésekhez kapcsolódó feltételek lekérdezése, gyártás és megrendelés összehangolása,
  • Gyártási kapacitások elemzése, analízisek készítése,
  • Szükséglet és alapanyag rendelkezésre állás vizsgálata,
  • Folyamatos kapcsolattartás társosztályokkal (termelés, beszerzés, minőségbiztosítás, ügyfélszolgálat).

AMIT ELVÁRUNK:

  • Termeléstervezésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat,
  • Vállalatirányítási rendszer (pl. SAP, IFS) felhasználási szintű ismerete,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerete, aktív EXCEL tudás,
  • Strukturált, analitikus gondolkodásmód.

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, az alábbi címen érdeklődhet a hirdetés azonosítószámára hivatkozva:  allas@getwork.hu

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!